ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor.
ATiK Tanıtım Videosu
Haxsa Ticaret Platformu ATİK’in Business Partneridir. Birleşik Krallık İngiltere Londra Merkezli AWorldPress Yayın Kuruluşu Şirketi ATİK’in Basın Kuruluşu olmakla birlikte Haxsa üyelerinin firmalarının tanıtımlarına destek vermektedir.

ATİK ve DEİK Dünya Ekonomi İşbirliği Koordinasyon Derneği olarak şehirlerin daha iyi tanınması Uluslararası alanlarda daha çok ilişkiler kurmaları için eğitim, kültürel, sosyal, ekonomik ve tanıtım projeleriyle AR-GE çalışmalarında bulunuyoruz. ATİK olarak dünyanın 78 ülkesinde ve ülkelerin kendi şehirlerinde yapmış olduğumuz 179 ATİK başkanlıklarıyla girişimcilere destek sağlıyoruz.  
www.atikuemp.com

ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’in önderliğinde ayrıca,Haxsa Group Ticaret Platformumuzla 12619 Üye firmalarımızla direk sizlere ticari fırsatlar sunuyoruz.

www.haxsagroup.com

Bulgaristan’da 500 Dönüm üzerinde 500 Milyon Dolarlık Uluslararası Organize Sanayi Bölgesi projemizlede Avrupa’da akıllı ve modern bir anlayışla Uluslararası ticaret merkezi oluşturarak gücümüze inşallah güç katacağız.

www.aifiz.atikuemp.com

Birleşik Krallık İngiltere Londra Merkezli AWorldPress basın ve yayın şirketimizde gazetecilik çalışmalarımızı yürütüyor ve Dünya gündemini 11 dilde takip ediyoruz. Sizleri de  görsel basınız başta olmak üzere whatsapp ve diğer sosyal medya gruplarımızla bilgilendiriyoruz.

www.aworldpress.com

ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’in  liderliğinde inşallah yurt içinde ve yurt dışında  B2B - ikili iş görüşmeleri başta olmak üzere, üyelerimizin ticaretine katkı sağlanmak ve Uluslararası Kamu Diplomasisi çerçevesinde ilerleme yapabilmeleri için elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz. 

Saygılarımızla,

Ela Başaran 

ATİK Basın Danışmanı 

Avrupa Ticaret ve İşbirliği Konseyi ATİK internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.