ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor.
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Antalya Başkanı Sevinç Enginöz Eyilik “Pandemi döneminde Ticaret başta olmak üzere her alanda 61 Ülke de üyelerimize hizmet veriyoruz”dedi

Antalya’da ATİK Genel Başkan Yardımcısı Mete Kaçar’ın Koordinasyonluğunda gerçekleşen toplantıda ATİK Antalya Başkanı Sevinç Enginöz Eyilik biz hep birlikte güçlüyüz diyerek hedef ve ve çalışma başlıkları çerçevesinde gündem maddelerine Yönetim Kurulu Üyeleri ile değerlendirdi. 

ATİK Konseyi Yürütme Toplantısına Yönetim Kurulu Üyeleri Halime Özen Erbaş, Yadigar İlhan Dereli,Niyazi Demiröz ve ATİK Antalya İstişare Başkan Yardımcısı Osman Yavuz katıldılar.

Ela Başaran 
ATİK Basın Danışmanı

Avrupa Ticaret ve İşbirliği Konseyi ATİK internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.