ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor.
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK Afyon Koordinatörlüğünde Afyonkarahisar İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin’in Katılımıyla ATİK İran Heyeti Ziyaret Etti.

ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin, ATİK Afyonkarahisar Başkanı Yüksel Özsarı, İran ATİK Başkanı Ali Garabi, İran ATİK İstişare Konseyi Başkanı Leila Mikaeili, ATİK Afyon Sektörler Başkanı İdris Şahin,  ATİK  Afyonkarahisar Ticaret İşbirliği Konseyi Yönetim Kurulu Özcan Çelebi ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN’i makamında ziyaret ettiler.

 

61 Ülkede 187 Şehirde faaliyet gösterdiklerini  hatırlatan ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin; “İran’dan gelen konuklarımızla birlikte İscehisar Belediye Başkanımız ve ATİK Afyonkarahisar İstişare Başkanımız Ahmet Şahin’i ziyaret ederek İscehisar için yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında  bir süre sohbet ederek fikir alışverişinde bulunduk.” dedi.

İscehisar’ın Mermerin başkenti olduğuna vurgu yapan İscehisar  Belediye Başkanı Ahmet Şahin; “İlçemizde yıllık 3 milyon ton mermer üretilerek 114 ülkeye ihraç edildiğini ve bu oranın Afyonkarahisar ihracatının %51 ini oluşturduğunu hatırlattı. İlçemizde Demmak  Demireller A.Ş. tarafından geliştirilen ve ilk yerli üretim olarak üretilen Deve isimli Kaya Kamyonu hakkında da konuklarına bilgi veren Başkan Şahin İscehisar’ın ülke ekonomisine olan katkısından bahsederken, İscehisar’ın adını her alanda dünyaya duyurmak adına çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Başkan Şahin, nazik ziyaretleri dolayısıyla konuklarına teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti.

Avrupa Ticaret ve İşbirliği Konseyi ATİK internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.